نتایج جستجو برای عبارت :

روش مطالعه دروس عمومی کنکور

منابع لازم برنامه ریزی کنکور تجربی 99
منابع دروس عمومی جهت برنامه ریزی کنکور تجربی 99
منابع دروس اختصاصی جهت برنامه ریزی کنکور تجربی 99
برقراری تعادل میان دروس عمومی و اختصاصی
تاثیر کرونا بر برنامه ریزی کنکور
چگونه برنامه ریزی درستی برای کنکور داشته باشیم؟
برنامه‌ریزی کنکور تجربی همواره به عنوان یکی از موضوعات مهم در تمامی مراکز در کانون توجه بوده است موضوع برنامه‌ریزی در تمامی مراحل زندگی نقش بسیار مهمی دارد این موضوع برای مطالعه و به و
آزمون کتبی دکتری که سازمان سنجش آموزش کشور برگزار می کند، دو بخش عمومی و تخصصی دارد. بخش عمومی شامل زبان دکتری و استعداد تحصیلی است.
بخش تخصصی نیز مربوط به دروس تخصصی هر رشته است.
منابع مناسب کنکور دکتری
دروس تخصصی در آزمون دکتری در دو بخش دروس کارشناسی و دروس کارشناسی ارشد طرح می‌شود. بنابراین منابع مناسب آزمون دکتری نیز شامل هر دو بخش است.
بهترین منابع برای کنکور دکتری، کتاب های تخصصی و منابع اصلی رشته است.
البته که همواره گفته می شود یکی
با سلام خدمت کنکوری های عزیز وبلاگ.
امروز میخوام برای شما بهنرین مولفان و اساتید کنکور رو معرفی کنم،تا شما از سردرگمی منابع که من هم در همون اوایل گرفتارش بودم بیرون بیاین.
خب من به ترتیب دروس در کنکور دروس رو می نویسم و روبه رو اون هم اسم دبیران دلسوز و واقعی را می نویسم.
ادامه مطلب
✍️ با توجه به تجربه تدریس بیش از 20 سال در کنکورفنی، کتاب درسی را بهترین منبع برای مطالعه و آمادگی کنکور می‌دانم و به همه داوطلبان کنکورفنی99 (هنرجویان شاخه فنی و شاخه کاردانش) توصیه می‌کنم قبل از رفتن سراغ کتاب تست و یا شرکت در آزمون آزمایشی موسسات مختلف، ابتدا کتاب درسی را مطالعه کنند.(فایل PDF هشت کتاب‌ درسی تخصصی در کانال بارگذاری شده است)
https://t.me/KonkorFanni/950
در تالیف کتابِ کنکور کامپیوتر قصد داشتیم برای همه دروس، خلاصه درس نوشته شود، اما به
با توجه به این آمار شما به اهمیت دروس پایه پی خواهید برد. نباید این نکته را فراموش کنید که چون اکثر شما عزیزان امسال در دوره دوازدهم به سر می بردید، تسلط شما بر این دروس بیش از دروس پایه هست. تجربه نشان می دهد اکثر داوطلبین در جلسه کنکور در پاسخ گویی به سؤالات دروس پایه با مشکل مواجه می شوند. 
به نقل از تبیان و پی سی کنکور ؛ شما امسال به اندازه کافی حق مطلب را برای مطالعه دروس پیش ادا کرده اید. بنابر این سعی کنید در حین امتحانات نیمسال دوم به مط
از الان برای کنکور 1400
از الان برای کنکور 1400 شروع کنید
با برنامه ریزی درست و استفاده ازمنابع معتبر و پر بازده زیر نظر اساتید کشوری برنامه اوج یادگیری صد در صد به موفقیت می رسید 
قبل اینکه ادبیات بخونید این وویس کوتاه رو حتما گوش بدین...
چه کتابایی باید بخونم؟چیکار کنمتا مثل حبیب شاگرد استاد احمدی ادبیات کنکور سراسری را ۱۰۰ درصد بزنم!!!!
اوج یادگیری
بهترین مشاور و برنامه ریز کنکور ایران با صدها کارنامه مستند شاگردان ایشان که دروس عمومی را در
سلام خدمت دوستان عزیز
من داوطلب کنکور نظام قدیم هستم، رشته انسانی، راهنمایی میخوام در مورد شیوه مطالعه دروس تاریخ و جغرافیا حسابی مشکل دارم، نمیدونم با چه روشی میتونم یاد بگیرم.
در مورد نحوه مطالعه دروس تاریخ و جغرافیا لطفا توضیح بدید، برای تمرین تست زنی، کتاب آبی قلمچی خوبه یا نه، روش لایتنر خوبه برای یادگیری این دروس؟
مرتبط با رشته انسانی:
معرفی بهترین منابع برای‌ کنکور انسانی نظام جدید
انسانی خوندم ولی میخوام واسه ارشد صنایع شرکت
کنکور ۹۸ با همه ی سختی ها و خوشی ها و تلخی ها هم به پایان رسید و حالا فقط میمونه تحلیل پاسخنامه ش 
برای دانلود تحلیل تمامی دروس کنکور 98 به همراه پاسخنامه کنکور 98 روی لینک زیر کلیک نمایید.
Https://T.me/EnsaniMoshavereh
https://t.me/joinchat/AAAAAE5UfjMcIZOGStfVoA
فیلم آموزش مدارهای الکتریکی ۱
درس مدار الکتریکی یکی از مهم‌ترین دروس مهندسی برق است که در اغلب آزمون‌های استخدامی و کنکور ارشد و دکتری جز دروس مهم به حساب می‌آید. این درس برای کنکور ارشد تمام گرایش‌ها دارای ضریب 3 و جز مهمترین دروس است و با بررسی کارنامه قبولی‌ها می‌بینید که درس مدار را با درصد بالایی زده‌اند. مشکلی که دانشجویان با این درس دارند این است که مدار درسی حفظی و فرمولی و نکته وار نیست و فقط با کتاب کنکوری خواندن به این تسلط
معرفی برنامه مطالعاتی ویژه داوطلبان کنکور99
کتابهای برنامه مطالعاتی هدفدار:
13کتاب:
فارسی1، دینی1، عربی 1و2، زبان 1و2، ریاضی و آمار (مبحثی)، اقتصاد، فنون1، جامعه1، منطق، فلسفه یازدهم، روانشناسی.⏰روزانه 7ساعت مطالعه؛ تنظیم و چیدمان این 7 ساعت به عهده داوطلب است که متناسب با ویژگی ها و شرایط شخصی باشد.⏪ایستگاه مرور هفتگی: جمعه ها؛ایستگاه های مرور و جبران هرچند درس یکبار تاکید و تمرکز مناسب بر دروس عمومی که متاسفانه اکثر داوطلب های کنکور در تاب
سلام کنکوری های عزیز تجربی شاید خیلی از اوقات اطلاعات اشتباهی در مورد بودجه بندی درس های کنکور بهتون داده باشن و کمی گیج شده باشین. اگه اینطور بوده اصلا نگران نباشین، تو این پست قصد دارم بودجه بندی دروس کنکور تجربی رو برای شما ارائه بدم. همونطور که میدونید بودجه بندی مطالعاتی بر اساس بودجه بندی تست ها در سال های اخیر یک اصل منطقی است. امیدوارم ارائه این بودجه بندی کنکور به شما واسه برنامه ریزیاتون کمک کنه و بتونین با توجه به اونا، موفقیت بی
معرفی برنامه مطالعاتی ویژه داوطلبان کنکور99
کتابهای برنامه مطالعاتی هدفدار:
13کتاب:
فارسی1، دینی1، عربی 1و2، زبان 1و2، ریاضی و آمار (مبحثی)، اقتصاد، فنون1، جامعه1، منطق، فلسفه یازدهم، روانشناسی.⏰روزانه 7ساعت مطالعه؛ تنظیم و چیدمان این 7 ساعت به عهده داوطلب است که متناسب با ویژگی ها و شرایط شخصی باشد.⏪ایستگاه مرور هفتگی: جمعه ها؛ایستگاه های مرور و جبران هرچند درس یکبار تاکید و تمرکز مناسب بر دروس عمومی که متاسفانه اکثر داوطلب های کنکور در تاب
ما در کلاس خود دانشجوهایی داریم که دروس ترم اول را در دبیرستان ، دروس ترم دوم را ترم اول و حال که در اواخر ترم دوم به سر میبریم در حال مطالعه ی دروس ترم 3 و 4 هستند...همچین دانشجوهای پیش خوانی .. !
آدم هرقدر هم تلاش کنه و موفق باشه اینا رو که میبینه احساس پوچی میکنه :)) که چخبره بابا 
مثلا الانی که من در حال خوندن واسه میانترم هفته ی بعدم و فکر میکنم چقدر دانشجوی خوب و به فکری هستم ، اونا دارن واسه میانترم ترم بعدی آماده میشن :دی
سلام!
این هم از فایل های معرفی منابع کنکور + کمی مشاوره مخصوص بچه های یازدهم هر سه رشته ریاضی، تجربی و انسانی(+معارف)...
توضیحات مشاوره ای لازم برای هر درس در هر 3 رشته به صورت مختصر ارائه شده.
امیدوارم مورد استفاده دانش آموزان، مشاورین و معلمان محترم قرار بگیره.
فایل این مقالات به صورت لینک دانلود قرار داده شده.
ضمنا... «حتما فایل مقدمه رو هم مطالعه بفرمایید لطفا»
هر سوالی بود در قسمت نظرات در خدمتم.

مقدمه معرفی منابع

منابع پیشنهادی دروس عمو
تفاوت رشته تجربی از نظر تحصیل با سایر رشته ها
آمار شرکت کنندگان کنکور سراسری نشان می دهد که اکثر داوطلبان در گروه آزمایشی علوم تجربی شرکت میکنند
و می توان گفت که بعد از زیست و شیمی که اصلی ترین دروس رشته تجربی است ،
اگر داوطلب کنکوری در ریاضی و فیزیک نیز از پایه قوی باشد از سایر رقبیان خود پیشی می گیرد
لذا دانش آموزی که رشته تجربی را انتخاب می کند حتما برای رسیدن به موفقیت ، به تمام مباحث این رشته علاقه داشته باشد.
کنکور رشته تجربی دارای ۵ زی
در ایامی که به کنکور بیشتر و بیشتر نزدیک می‌شویم دانش‌آموزان زیادی داریم که دچار نگرانی می شوند. هر چه به پایان یک پروژه نزدیک تر می شویم اهمیت زمانی که در اختیار داریم بیشتر مشخص می شود. در این میان تنها دانش‌آموزانی موفق می‌شوند که به روند برنامه ریزی خود ادامه می‌دهند و پا پس نمی‌کشند هرچند که افت داشته باشند هرچند که فشارها و استرس‌ها سر به فلک بکشند باز به هر کیفیت ادامه می‌دهند و کاملا قافیه را نمی‌بازند.
نکاتی که باعث می شود عده ا
بودجه بندی کنکور یکی از کلیدی ترین و مفید ترین گنجینه برای
هر دانش آموز کنکوری است تا با آشنایی با نحوه طراحی سوال های طراحان با
ذهنی باز تر مباحث را فرا گیرد .تیم مشاوره و برنامه ریزی حرف آخر با جمع
آوری بودجه بندی های سال های اخیر سعی دارد با ارائه بودجه بندی کنکور 98
شما را در راهی روشن تر قرار دهد . با توجه به اهمیت و
تفاوت قابل ملاحظه کنکور 98 نسبت به کنکور سال های پیشین بر آن شدیم  تا
بودجه بندی کامل و جامعی برای کنکور 98 از تمام دروس رشته
خبر جدید برای کنکوری ها
خبر جدید برای کنکوری ها در اوج یادگیری
 مصوبه جدید کنکور ۹۹/ حق انتخاب نظام امتحانی به داوطلبان واگذار شد
رئیس سازمان سنجش آموزش کشور: 
داوطلبان کنکور سال ۹۹ درخواست داشتند که بتوانند 
نظام آموزشی خود را برای امتحان انتخاب کنند که این حق به داوطلبان داده شد.
داوطلبان نظام قدیم آموزش متوسطه در صورت تمایل می توانند 
دروس نظام جدید آموزش متوسطه را مطالعه کنند یا بالعکس اما باید حتما آن را در زمان ثبت نام اعلام کنند
مشاوره توسط دانشجویان پزشکی رتبه برتر
روش های ویژه مطالعه و جمع بندی دروس
همراه با دفتر برنامه ریزی مخصوص فخر آموزش
الان بهترین زمان برای آغاز برای یک کنکور 99 عاااااالیه
برای ثبت نام مشاوره تیم فخر آموزش برای کنکور 99 و مشاوره گرفتن از رتبه های برتر کنکور روی لینک زیر کلیک کنید  :
ثبت نام تیم مشاوره فخر
هر سال هزاران نفر در آزمون کنکور سراسری شرکت می‌کنند. در این بین عده زیادی شکست میخورند و مجبور هستند یک سال دیگر از عمر خود را پشت کنکور صرف کنند. اما معدود افرادی که هر سال در کنکور سراسری موفق می‌شوند چه رازی در کار خود دارند. نحوه درس خواندن یا برنامه ریزی رتبه‌های برتر کنکور به چه صورت است. در این مقاله قصد داریم به طور کامل به تفاوت‌های یک رتبه برتر با دانش آموز معمولی که از پس کنکور سراسری بر نمی‌آید بپردازیم. پس از مطالعه این مقاله ش
در این پست می خواهیم اصول اصلی برنامه ریزی های کنکور و آموزش هایی بی نظیر از برنامه ریزی های کنکور را به شما عرضه کنیم. 
این قسمت از سایت دیجی کنکور و این مقاله که لینک شده است ، کپی شده ! لینک مقاله ی برنامه ریزی دیجی کنکور
برنامه ریزی همه جای زندگی شما از اهمیت خاصی برخورداره ! برنامه ریزی داشتن تو تک تک لحظات زندگی می تونه تاثیر عجیبی در موفقیت شما در زندگی شخصی تون داشته باشه! کنکور هم از این موضوع مستثنی نیست ! ما یعنی تیم تحریریه ی دیجی کنک
دیشب تصمیم گرفتم با یکی از مشاورای مرکز راجب کنکور ارشد صحبت کنم و یکم اطلاعات بگیرم، حدسم درست بود میتونم امسال کنکور ارشد 99 رو بدم و از بهمن کارشناسی ارشد رو شروع کنم. چون من حدودا 8 واحد دیگه ام میمونه برای مهر 99 و خب دوست ندارم وقفه بیوفته توی مسیرم، قرار بر این شد من کنکور امسال رو ثبت نام کنم و بخونم براش، اگر نتیجه خوبی داشت که انتخاب رشته میکنم و ورودی بهمن هارو میزنم یا یک ترم مرخصی میگیرم، اگر هم نداشت دست گرمی بوده و تجربه خوبی بدست آ
دیشب تصمیم گرفتم با یکی از مشاورای مرکز راجب کنکور ارشد صحبت کنم و یکم اطلاعات بگیرم، حدسم درست بود میتونم امسال کنکور ارشد 99 رو بدم و از بهمن کارشناسی ارشد رو شروع کنم. چون من حدودا 8 واحد دیگه ام میمونه برای مهر 99 و خب دوست ندارم وقفه بیوفته توی مسیرم، قرار بر این شد من کنکور امسال رو ثبت نام کنم و بخونم براش، اگر نتیجه خوبی داشت که انتخاب رشته میکنم و ورودی بهمن هارو میزنم یا یک ترم مرخصی میگیرم، اگر هم نداشت دست گرمی بوده و تجربه خوبی بدست آ
با اتمام امتحانات و شروع تابستان، رسماً سال کنکور 99 برای دانش آموزان آغاز میشود و آن دسته از داوطلبین هم که کنکور داشته اند و چندان از آن راضی نبوده اند به فکر مطالعه برای سال بعد می افتند و برنامه ریزی کنکور را شروع میکنند.
ادامه مطلب
با سلام
هر وقت اسم کنکور میاد لذت میبرم چون هیچ امتحانی مثه کنکور برام جذاب نیس. رقابت سخت باعث میشه آدم بیشتر از تواناییش زحمت بکشه. شاید خیلی ها حالشون از کنکور بهم بخوره. ولی من ازش لذت بردم. انشالله که کنکور ۹۸ برای بچه های ریاضی، تجربی و انسانی مطابق میلشون باشه.
یا حق
داوطلبانی که قصد قبولی در کنکور ریاضی 99 را دارند کلیه فاکتور های تاثیر گذار اعم از برنامه ریزی ، مطالعه منابع مناسب ، تنظیم زمان مطالعه و... باید در نظر بگیرند . سامانه مشاوره تحصیلی هیوا به همین منظور ، نکات مهمی که باید درباره کنکور ریاضی 99 بدانید را جمع آوری و در یک مقاله در اختیار متقاضیان کنکور سراسری ریاضی ۹۹ قرار داده اند .
برای مطالعه متن کامل خبر بر روی لینک زیر کلیک نمایید :

www.heyvagroup.com/shownews/6319/کنکور-ریاضی-99.html

هنگامی که درس خواندن برای کنکور سراسری را آغاز می‌کنید، همیشه با این پرسش مواجه خواهید بود که کتابخانه یا خانه، کدام یک برای مطالعه بهتر است. باید توجه داشته باشید که هر کدام یک را که انتخاب کنید قطعا مزایا و معایبی خواهد داشت. ما در این مقاله سعی خواهیم کرد به شما مشکلات و فواید درس خواندن در کتابخانه یا خانه را یادآوری کنیم. سپس شما با توجه به شناختی که از ویژگی های خودتان دارید، سعی کنید بهترین مکان مطالعه را برای خود انتخاب کنید.

این مق
این بار مفتخریم تا جهت
آشنایی هر چه بیشتر دانشجویان رشته معماری مقطع کارشناسی با کنکور ارشد ،
دروس و ضرایب کنکور ارشد معماری را به اطلاع شما برسانیم.
کنکور ارشد معماری یکی از پر مخاطب ترین رشته های امتحانی در ماراتن علمی ارشد می باشد.
داوطلبان کنکور معماری چند دسته اند؟
به دو دسته کلی تقسیم می شوند؛
که به طور کلی در دو گروه امتحانی زیر می توانند شرکت کنند:
۱- گروه معماری ( شامل ۶ رشته )
این ۶ رشته عبارتند از : ۱ معماری-معماری ۲- معماری داخلی ۳- م
برای مطالعه جدیدترین اخبار کنکور 98 و کنکور 99 بر روی لینک های زیر کلیک نمائید.

جزئیات و اخبار جدید کنکور 99، سوالات و تاثیر معدل در آزمون سراسری سال 99

آخرین و جدیدترین اخبار کنکور 98 و ثبت نام در رشته‌های بدون کنکور

آخرین و جدیدترین اخبار کنکور 98 - اخبار جدید حذف کنکور

توصیه های مهم برای کنکوری ها برای موفقیت در کنکور
چگونه برای کنکور برنامه ریزی کنیم
چگونه برای کنکور درس بخوانیم
موفقیت در کنکور با کلاسهای تدریس خصوصی
چگونه برای کنکور ریاضی
سلام عرض میکنم خدمت تمامی کنکوری های عزیز ، و دانش آموزان گلم
امروز
میخوایم روش مطالعه pq4r رو براتون توضیح بدیم که برای همه دروس صدق میکنه
، روش مطالعه ای که استاندارد ترین روش مطالعه جهانی نامگذاری شده با یه
سرچ ساده توی گوگل میتونین از صحت این خبر آگاه باشین
خب
اینبار هم یک ویدیو مشاوره و آموزشی دیگر برای شما عزیزان آماده کردیم ،
امیدوارم این ویدیو برای شما کنکوری های عزیز مفید واقع بشه.
برای دانلود و مشاهده ویدیو
اینجا کلیک کنید

مجموعه 200 تست و نمونه سوال روش تحقیق

به گزارش هموار کنکور، درس روش تحقیق، یکی از دروسی است که باید برای شرکت در کنکور ارشد بر آن مسلط باشید.
این درس یکی از دروس مشترکی است که در تمام گروه های مشاوره، روانشناسی، بالینی، علوم تربیتی
و بسیاری از رشته های دیگر وجود دارد.
بسیاری از دانشجویان و داوطلبان کنکور ارشد، بخش زیادی از درصد، رتبه و قبولی خود را مدیون پاسخگویی به سوالات این درس هستند.
اگر شما جزو آن دسته از افرادی هستید که از خواندن این د
معرفی اجمالی محصول
این محصول شامل 4 حلقه دی وی دی می‌باشد با تدریس استاد دادبام تولید شده در موسسه ونوس
DVD 1     :     <<<     اصل ضرب | حل مسائل اصل ضرب
DVD 2     :     <<<     مثال های ضرب چند جمله ای | مبحث مسائل زیر مجموعه (جایگشت)
DVD 3     :     <<<     ادامه مسائل جایگشت | متمم ترکیبهای نمایابی
DVD 4     :     <<<     تبدیل نمایابی

موسسه کنکور ونوس با تکیه بر سالها تجربه خود در امر تولید دی وی دی آموزشی کنکور، توانسته است با همکاری به
یکی از دغدغه های دانش آموزان بعد از ایام امتحانات این است که سطحشان در هر درس در چه حد است !!!
من نیز پس از ایام امتحانات دچار این سردرگمی شده بودم که پس از استفاده از این کتب توانستم یک ارزیابی مفید و جامع نسبت به خود داشته باشم.  یا به عبارت دیگر پس از مطالعه ی دروس نیم سال اول و هم چنین دروس پایه در پی یافتن نقاط ضعف و قوت خود بودم.
ادامه مطلب
اگر قصد شرکت در کنکور سراسری 98 را دارید و معدل و نمرات نهایی  که در سال سومه کسب کرده اید مطلوب نبوده می توانید در ترمیم معدل شرکت نمایید.
اگر دانش آموز پایه پیش دانشگاهی و یا پشت کنکوری 98 در رشته های ریاضی ، تجربی و انسانی هستید و در نمرات نهایی سال سوم دبیرستان نمرات مطلوبی را کسب نکرده اید و قصد شرکت در ترمیم معدل برای کنکور سراسری 98 را دارید این مقاله را به طور کامل مطالعه نمایید . ما در این پست مشاوره ای به طور کامل در مورد شرایط ثبت نام در
جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد بودجه بندی کنکور ریاضی با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.
تماس از سراسر کشور از طریق تلفن های ثابت 8 صبح تا 12 شبحتی ایام تعطیل29 20 70 70 – 021
داوطلبانکنکور ریاضی 99 قبل از انجام برنامه ریزی مطالعاتی جهت کسب آمادگی لازم برای شرکت در کنکور سراسری، بایستی از میزان اهمیت هر درس مطلع گردند. در واقع داوطلب کنکور ریاضی 99 در ابتدا و قبل از برنامه ریزی کنکور 99باید بداند رشته مورد علاقه وی (مهندسی برق، مهندسی م
با افزایش ظرفیت پذیرش بدون کنکور دانشگاه های سراسری ، ظرفیت رشته های بدون کنکور هنر 99 نیز افزایش یافته است . به نقل از سایت مشاوره تحصیلی هیوا می توان گفت تمامی رشته های انسانی بدون کنکور ارائه می شوند و لذا داوطلبان متقاضی این رشته باید پیش از ثبت نام لیست رشته های بدون کنکور هنر ۹۹ را مطالعه کنند . برای پذیرش بدون کنکور دانشگاه های سراسری مهر سال 99 ، لیست رشته های بدون آزمون هنر از سوی سازمان سنجش اعلام شده است .
برای مطالعه متن کامل مقال
کلیه متقاضیان تحصیل در رشته های با آزمون دانشگاه های سراسری و دانشگاه آزاد به منظور اعلام علاقه مندی خود باید به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و نسبت به ثبت نام کنکور سراسری اقدام نمایند . به نقل از سایت مشاوره تحصیلی هیوا ، شرکت در این آزمون تابع شرایط و ضوابطی است که در دفترچه ثبت نام کنکور سراسری منتشر شده و در اختیار داوطلبان قرار می گیرد . از این رو علاقه مندان به شرکت در ثبت نام کنکور سراسری 1400 پس از مطالعه این دفترچه و بررسی بندهای مختل
دین و زندگی را برای کنکور چگونه باید مطالعه کنیم که آیه ها و احادیث را باهم اشتباه نگیریم؟
١. دین و زندگی از نوع مباحث خواندنی می باشد، یعنی برای یادگیری این درس نیاز به استدلال و حفظ کردن مطالب دارید. 
٢. در قسمت آیات این درس، در مرحله اول به تسلط در ترجمه آیه رسیده سپس تمرکز خود را روی مفهوم آیه و ارتباط آن با متن بگذارید. 
٣. متن های این درس را باید به شیوه لایه ای مطالعه کرد، به این صورت که ابتدا یک پاراگراف را مطالعه کرده و حاشیه نویسی آن را
سلام متاسفانه به تنها مسئله ای که اهمیت داده نشده بود کنکور بچه های هنرستانی به دلیل اینکه یکدفعه ای بخشنامه کنکور برایمدرسه ارسال شد ....که به دلیل اینکه به هنرجیان گفته شده بود کنکری در میان نیست شکه شدند و تا قبل از عید هم هیچ کتاب تستی برای ما وجود نداشت و الان وقت بسیار کمی داریم برای خواندن
و اینکه دانش اموزان نظری بعد از تعطیلات نوروزی چند روز در هفته را تعطیل شدند برای خواندن دروس کنکوریشان و بچه های هنرستانی باید تا اخر سال تحصیلی به
به نام خدا
سلام!
وقتتون بخیر
کنکور سراسری زبان همانند کنکور سراسری هنر، شناور است و دانش آموزان با هر دیپلمی می توانند در این کنکور شرکت کنند و در صورت موفقیت و کسب رتبه قبولی در رشته های دانشگاهی زبان وارد شوند. عموما افراد از همه رشته ها در این کنکور ثبت نام می کنند چراکه زبان انگلیسی برای بسیاری از دانش آموزان امری ضمنی است که در کنار درس اصلی شان به مطالعه آن می پردازند.
از طرفی می توان کنکور سراسری زبان را یکی از سخت ترین کنکور ها درنظر گ
روش مطالعه فیزیک کنکور
در مورد فیزیک کنکور همانظور که قبلا با هم در این مورد بحث کردیم فیزیک نیازمند مسلط بودن بر تمامی نکات تستی می باشد تا بتوانیم به بهترین نحو از پس کنکور بر بیایم.
حال نکته ای را  در خصوص فیزیک کنکور قسمت حرکت شناسی با هم بحث میکنیم:
ادامه مطلب
سلام!
این هم از فایل های معرفی منابع کنکور + کمی مشاوره مخصوص بچه های یازدهم هر سه رشته ریاضی، تجربی و انسانی...

مقدمه معرفی منابع

منابع پیشنهادی دروس عمومی هر 3 رشته

منابع پیشنهادی دروس تخصصی ریاضی و تجربی

منابع پی
سلام!
این هم از فایل های معرفی منابع کنکور + کمی مشاوره مخصوص بچه های یازدهم هر سه رشته ریاضی، تجربی و انسانی(+معارف)...

مقدمه معرفی منابع

منابع پیشنهادی دروس عمومی هر 3 رشته

منابع پیشنهادی دروس تخصصی ریاضی و تجربی

م
توصیه های نوروزی به داوطلبان کنکور ; بهار
در راه است سال دیگری از راه میرسد وبرای شما کنکوری های عزیز عید امسال
معنی دیگری دارد.عید بهترین فرصت برای مطالعه است. این را همه کنکوری ها به
ویژه دانش آموزان سال چهارم می دانند.چون دو هفته وقت دارند تا به مرور
درس های سال گذشته یا جبران کم کاری ها و تقویت نقاط ضعف خویش بپردازند.شما
باید به عنوان یک داوطلب کنکور دیدگاه خود را نسبت به تعطیلات نوروزی
تغییر دهید،یعنی اگر در سال های گذشته در ایام نورو
با افزایش ظرفیت پذیرش بدون کنکور دانشگاه های سراسری ، ظرفیت رشته های بدون کنکور زبان 99 نیز افزایش یافته است . به نقل از سایت مشاوره تحصیلی هیوا می توان گفت تمامی رشته های انسانی بدون کنکور ارائه می شوند و لذا داوطلبان متقاضی این رشته باید پیش از ثبت نام لیست رشته های بدون کنکور زبان ۹۹ را مطالعه کنند . برای پذیرش بدون کنکور دانشگاه های سراسری مهر سال 99 ، لیست رشته های بدون آزمون زبان از سوی سازمان سنجش اعلام شده است .
برای مطالعه متن کامل م
با افزایش ظرفیت پذیرش بدون کنکور دانشگاه های سراسری ، ظرفیت رشته های بدون کنکور ریاضی 99 نیز افزایش یافته است . به نقل از سایت مشاوره تحصیلی هیوا می توان گفت تمامی رشته های ریاضی بدون کنکور ارائه می شوند و لذا داوطلبان متقاضی این رشته باید پیش از ثبت نام لیست رشته های بدون کنکور ریاضی ۹۹ را مطالعه کنند . برای پذیرش بدون کنکور دانشگاه های سراسری مهر سال 99 ، لیست رشته های بدون آزمون ریاضی از سوی سازمان سنجش اعلام شده است .
برای مطالعه متن کامل
جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد میزان تاثیر معدل در کنکور سراسری 99 با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.
تماس از سراسر کشور از طریق تلفن های ثابت 8 صبح تا 12 شبحتی ایام تعطیل29 20 70 70 – 021همانطور که مستحضر هستید، طی سال های اخیر تاثیر معدل در کنکور سراسری بسیار پر رنگ تر از گذشته بوده است. حال به دلیل شرکت داوطلبان نظام جدید در کنکور سراسری داوطلبان در تماس با کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی کنکور تهران مشاوره سوالاتی را در رابطه با میزان و
سلام 
من داوطلب کنکور انسانی نظام قدیم هستم، راهنمایی میخوام در نحوه مطالعه عربی اختصاصی،  ادبیات اختصاصی، ریاضی و درس اقتصاد.
دوستان، لطفا تجربیات خودتون رو در رابطه با این دروس بیان کنید؛
بعد برای آموزش مبحث عروض و قافیه از چه منابعی استفاده کردین؟؛ منابعی که دارم ببینید خوبه یا نه:

ریاضی، کتاب آبی قلمچی و کتاب مهر و ماه
اقتصاد، کتاب آبی قلمچی و کتاب مهر و ماه
ادبیات تخصصی، کتاب آبی قلمچی
عربی تخصصی، کتاب آبی قلمچی

ادامه مطلب
سلام به شما کاربران عزیز
برادر من قراره کنکور انسانی سال ۱۳۹۹ شرکت کنه، میخواد از شما عزیزان مشورت بگیره، که کدام اساتید آلا بهترن؟ 
راستش رشته من با برادرم فرق داره و از انسانی سر در نمیارم، میخواستم ببینم شما دوستان برای کدامیک از دروس کنکور انسانی از فیلم های آلا استفاده کردین و از کدام اساتید؟، و اینکه در کنکور انسانی کدام دروس پر اهمیت تر و کدام دروس کم اهمیت ترند؟
با آرزوی موفقیت برای تمام کنکوری‌های عزیز و جوانان ایران
ممنون میشم
اگر سوال چگونه در فیزیک کنکور موفق باشیم برای شما هم مطرح است مقالات زیر را بخوانید. بر روی لینک های زیر کلیک کنید تا مقالات خوبی را در زمینه موفق شدن در فیزیک کنکور، نحوه کسب درصد بالای فیزیک کنکور ، چگونگی مطالعه و تست زنی برای فیزیک کنکور و .... مطالعه نمائید.
در این مقاله در رابطه با اینکه چگونه فیزیک را 100 بزنیم
و در فیزیک کنکور موفق باشیم توضیحاتی ارائه می گردد. اگر می خواهید در
فیزیک کنکور عالی عمل کنید و حتی صد در صد بزنید مطالعه این مقا
سلوم 
کنکور چه خبر !!!؟ 
امیدوارم که وقتی صفحه روز باز کرده باشین اشک ریخته باشین البته از نوع شوقش 
_ زنگ زدم به یکی از دخترا بگم نتایجو زدن اونم مثل من کنکور داده بود ! از صحبتاش خواهر کوچیکش که کنکور اولش بود فهمید که نتایجو زدن و اون لحظه من فقط صدای جیغ شنیدم 
خودمم کنکور رو یه شارژ هدیه گرفتم
پ ن : برام ویس داده با صدای پره بغض از نتیجش ناراضی بود
ازآنجائیکه حجم دروس اعم از عمومی و تخصصی در رشته های ریاضی، تجربی و انسانی حجیم بوده و نکات بسیار زیادی در آنها نهفته است، از این رو خواندن تمامی دروس در عمل امکان پذیر نیست.به نقل از پی سی کنکور در این مدت زمان کوتاه تا برگزاری کنکور سراسری باید به بهترین منابع کمک درسی کنکور مراجعه کنید. حتی دانش آموزانی که از سال قبل برنامه ریزی داشته و تمام دروس را مطالعه کرده اند با گذشت چندین ماه ممکن است برخی مطالب را فراموش نمایند و این طبیعی است. بهتر
هر سال موقع اعلام نتایج کنکور حالم گرفته میشه؛ به طور نامحسوس. هر سال یادم میافته نتیجه من چیزی نبوده که در شان من باشه. هرسال حس شکست کنکور تازه میشه. و هر سال کنار همه‌ی اینا دلم میخواد رشته مورد علاقه م رو میخوندم..  من یه رتبه خوب کنکور ریاضی به دلم بدهکارم. 
بودجه بندی دروس عمومی کنکور تجربی : توجه به اهمیت و تفاوت قابل ملاحظه کنکور 99 نسبت به کنکور سال های پیشین موسسه ونوس بر آن شد تا بودجه بندی کامل و جامعی برای کنکور 99 از تمام دروس رشته های ریاضی و فیزیک ، علوم تجربی و علوم انسانی را برای شما دانش آموزان و کنکوری های عزیز مهیا کنیم تا با مشخص شدن درجه اهمیت هر مبحث از هر درس ، راه درست تر و مفید تری را در طول مدت باقی مانده تا کنکور 99 را سپری کنید.
بودجه بندی زبان و ادبیات فارسی کنکور تجربی 99
در درو
بودجه بندی دروس عمومی کنکور تجربی : توجه به اهمیت و تفاوت قابل ملاحظه کنکور 99 نسبت به کنکور سال های پیشین موسسه ونوس بر آن شد تا بودجه بندی کامل و جامعی برای کنکور 99 از تمام دروس رشته های ریاضی و فیزیک ، علوم تجربی و علوم انسانی را برای شما دانش آموزان و کنکوری های عزیز مهیا کنیم تا با مشخص شدن درجه اهمیت هر مبحث از هر درس ، راه درست تر و مفید تری را در طول مدت باقی مانده تا کنکور 99 را سپری کنید.
در درو
در درو
در درو
در درو
«تعداد تست در هفته» یکی از اصلی ترین فاکتورهای رسیدن به تثبیت و تسلط در مطالعه است.
چندتا تست بزنیم؟
رابطه ی بسیار مستقیمی بین تعداد تست ها و رتبه و تراز شما در آزمون های آزمایشی و کنکور سراسری وجود دارد؛ بنابراین یکی از ویژگی های برنامه ریزی اصولی و صحیح مشخص بودن تعداد تست ها در هفته و مقایسه ی این تعداد با هفته ها و ماه های گذشته است.با این مقایسه می توان فهمید که در زمینه ی تست زنی، پیشرفت داشته ایم یا درجا زده ایم و یا به عقب رفته ایم !شما
 برنامه ریزی ضربتی 
برنامه ریزی ضربتی برنامه اوج یادگیری ویژه کنکوری ها
برنامه ضربتی ۲۷ روزه به روش شب امتحانی 
افزایش  تا سقف ۳۰ درصد در درصد دروس تخصصی افزایش حداکثری درصد دروس عمومی، حتی رسیدن به ۱۰۰ درصد(برنامه ۱۲ روزه)همین الان به شماره:09128375702 تماس بگیرید.  
دانش آموزانی که از الان میخوان شروع کنن به خواندن برای کنکور ما با یک برنامه ویژه کمکشان خواهیم کرد.
برنامه مطابق با آزمون ۴هفته ای ۲۵ بهمنهفته دوم
ویژه فارغ التحصیل ریاضی
سبک :
با افزایش ظرفیت پذیرش بدون کنکور دانشگاه های سراسری ، ظرفیت رشته های بدون کنکورانسانی 99 نیز افزایش یافته است . به نقل از سایت مشاوره تحصیلی هیوا  می توان گفت تمامی رشته های انسانی بدون کنکور ارائه می شوند و لذا داوطلبان متقاضی این رشته باید پیش از ثبت نام لیست رشته های بدون کنکور انسانی ۹۹ را مطالعه کنند . برای پذیرش بدون کنکور دانشگاه های سراسری مهر سال 99 ، لیست رشته های بدون آزمون انسانی از سوی سازمان سنجش اعلام شده است .
برای مطالعه متن
دوستان پشت کنکوری؛
این صفحه رو برای پاسخ به سوالات مربوط به کنکور (نه سوالات مربوط به بعد کنکور مثل انتخاب رشته و آینده کاری و...) ایجاد کردم.
منابع ، برنامه ریزی ، کتب مناسب ، راه حل از بین بردن نقطه ضعف، روش خوندن دروس مختلف و تکنیک های تست زنی ، حمع بندی و ...
فقط برای دوستان تجربی و ریاضی (انسانی و فنی و... تخصصی ندارم).
ادامه مطلب
در درو
بسیاری از دبیران و مشاوران کنکور معتقدند که در دوران جمع بندی، نباید مطالب جدید خوانده شود؛
زیرا از طرفی، مهلت کمی تا زمان برگزاری کنکور باقی مانده است و عملا با این روش، حجم قابل توجهی از مطالب از قلم می افتد، و از سوی دیگر، این موضوع،هیچ اثری در نظم بخشی به مطالب مطالعه شده نداشته و تنها باعث سردرگمی داوطلب می شود. عده ای از مشاوران نیز اعتقاد دارند که داوطلب می تواند در زمان جمع بندی،مطالب جدید را هم مطالعه کند.
ادامه مطلب
شناسایی منابع یکی از مهمترین گامهای شرکت در آزمون دکتری است. به طوری که اگر منابع را درست شناسایی نکنیم، هر قدر هم که مطالعه کنیم عملا تلاشهای ما از بین می رود. 
در بین دروس آزمون دکتری، منابع دروس عمومی برای خیلی از داوطلبان مبهم است. دروس عمومی آزمون دکتری که شامل زبان عمومی و استعداد تحصیلی است، هر یک در آزمون کتبی ضریب یک دارند. یعنی روی هم رفته با توجه به این که ضریب دروس تخصصی 4 است، در نمره آزمون کتبی یک سوم موثر هستند.
تازه این اول ماجر
سلام 
در زمینه کنکور تجربی راهنمایی میخوام؛ 
1- برای شیمی قصد دارم کل شیمی 2+ ترمودینامیک و چند فصل دیگه بخونم که بشه 60 درصدی،  اما نمیدونم چه فصولی از شیمی سوم یا پیش رو حذف کنم ؟، مثلا اسید و باز و محلول و الکترو شیمی ؟
2- نوسان فیزیک رو حذف کردم ،سوالات موج مکانیکی با نوسان ترکیبیه؟
3- ادبیات (املا و تاریخ ادبیات و واژه ) چه جوری شروع کنم؟
4- زبان رو چه جوری شروع کنم ؟
ممنون
مرتبط:
توصیه به یه پشت کنکوری رشته تجربی
عدم موفقیت چندین باره در کنکور
جمع بندی کنکور 98 یکی از دغدغه های اصلی کنکوری هاست هر ساله نزدیک ایام کنکور دانش آموزان کنکوری از مشکلات فکری و ندانستن نحوه ی مطالعه رنج می برند.جمع بندی کنکور 98 دوره ای است که متقاضیان کنکور در مدت زمان کوتاهی باید به مطالعه ویا همان دوره مطالب بپردازد راه و روش های نحوه ی مطالعه دروس و جمع بندی کنکور می تواند سؤال های فراوانی را برای داوطلب به وجود بیاورد از جمله:چگونه در مدت اندک تا کنکور همه ی مطالب را دوره کنم، چه منابعی مهم است چه درسی
سلام امروز قصد دارم درباره کنکور 99 برای دوستان کنکوری بنویسم، به هر حال شما انتخاب کرده اید که از مسیر کنکور حرکت کنید و انشا الله موفق نیز خواهید بود. حدود شش ماه تا کنکور 99 باقی مانده و دیگر هر کس خواهان رتبه ی خوب است باید فعالیت خود را شروع کرده باشد.
برای موفقیت در کنکور باید چکار کنیم؟ باید ضمن کنترل عواملی که دست ماست تلاش مضاعفی و زیادی نیز برای مطالعه درس ها و حل نمونه تست ها داشته باشید.
باید امورات مربوط به خودمان را مدیریت کنیم، امو
یادم میاد که سیطره ی یاد کنکور کارشناسی به حدی بر همه ابعاد زندگی ام بالاگرفته بود، که بیشتر از اینکه برای آمادگی مرگ چیزی پیش بفرستم، برای آمادگی کنکور چیز پیش می فرستادم.
و موفق هم شدم
اگرچه توقع بیشتری می رفت از اون من، ولی خب از سابقون کنکور بودم.
نمی دونم چرا واقعیت یقینی ای همچون مرگ به اندازه ی کنکور کارشناسی برام شهودی نشده!
چرا نمیشینم ورق ورق حقایق رو بخونم و از سردذگمی دربیام؟
چرا برای اون واقعه ی عظیم حقایق و تقوا رو در لوح جانم ثب
ادبیات یکی از چالشی ترین و سخت ترین درس های کنکوره که معمولا بسیاری از کنکوری ها تو روش مطالعش مشکل دارن
مطالعه ادبیات برای کنکور دو تا بعد درس به درس و موضوعی داره که هر کدوم روش مطالعه خاصی دارن که تو ادامه مطلب توضیح دادم 
ادامه مطلب
پزشکی بدون کنکور
اگر شما جزء آن دسته از افرادی هستین که فقط پزشکی دوست دارین، به جای درستی رسیده اید و حتما نوشته های ما را با دقت بخوانید تا درباره پزشکی بدون کنکور بدانید، کاری که میکنیم کاملن مناسب شماست، پزشکی بدون کنکورهمان عبارتی است که توضیح میدهد چطور یک مسیر را برای شما هموار و آماده عبور کرده ایم، می توانید کمی مطلب را مطالعه کنید و در این مسیر با ما همراه شوید تا به آمال و آرزوهای خود برسید، آرزو هایی که روزهایی نه چندان دور برا
سلام خدمت دوستان عزیز 
سوال من اینه که در کنکور میشه دروس عمومی رو صد زد؟ اصلا امکان داره یا غیر ممکنه؟ من همیشه آرزو داشتم این کار رو بکنم، لطفا کسی مسخره نکنه واقعا اینم یه جور آرزو هست، بعد اگه امکان این کار وجود داره لطفا تجربیات خودتون رو در این رابطه بگین تا منم یاد بگیرم و استفاده کنم.
به هر حال میدونم هر سال طراحان عزیز سوالات یه کم عجیب غریب در میارن، ولی با این حال تصمیم جدی گرفتم با همه این مسائل مبارزه کنم و به رویای زیبای خودم بر
1. نحوه داشتن برنامه ریزی صحیح
عزیزان سال یازدهم دوستان سال آخری و کنکوری توجه کنید
یکی از اساسی‌ترین عوامل پیشرفت یا شکست در کنکور، برنامه‌ریزی است. اهمیت برنامه‌ریزی برای دانش‌آموزان نیز همچون سایر داوطلبان بر کسی پوشیده نیست. شما دانش‌آموز عزیز کنکوری باید تلاش کنید تا یک برنامه صحیح و اصولی برای خود تنظیم نموده و طبق همان برنامه پیش بروید. به خاطر داشته باشید که اگر واقعاً به برنامه خود عمل کنید، حتماً نتیجه بسیار خوبی خواهید گرفت.
جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن 98 با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.
تماس از سراسر کشور از طریق تلفن های ثابت 8 صبح تا 12 شبحتی ایام تعطیل29 20 70 70 – 021
دانشگاه آزاد به دو روش با کنکور و بدون کنکور دانشجو می پذیرد. این دانشگاه بیش از 80 درصد رشته های خود را به صورت بدون آزمون ارائه می دهد. دانشگاه آزاد دو نوبت در سال برای ورودی مهر و بهمن به صورت بدون کنکور و صرفا بر اساس سوابق تحصیلی دانشجو می پذیرد. هم
با پایان یافتن دوران نوروز، کم کم دانش آموزان کنکوری وارد مرحله جدیدی خواهند شد. جمع بندی قطعا حساس ترین دوران برای یک فرد کنکوری است. این اهمیت از دو جهت قابل بررسی است. در درجه اول فرد کنکوری پس از گذشت نه ماه درس خواندن تقریبا خسته شده و انرژی برایش باقی نمانده است و از طرفی اگر جمع بندی مناسبی برای کنکور نداشته باشد نمیتواند مباحثی که از قبل خوانده است را به خوبی بازیابی کند. البته روش بهتری وجود دارد که شما با آزمون های آزمایشی جمع بندی ک
مشاوره تحصیلی یک راه مناسب به منظور هدف گذاری و پیشرفت درسی در سنین کودکی، نوجوانی و جوانی می باشد.
در بخش مشاور تحصیلی مقالات و مراکز برتر مشاوره درسی قرار داده شده است.
مشاوره تحصیلی شامل:چگونگی مدرسه رفتن کودکافزایش انگیزه درس خوانیروش های صحیح مطالعهروشهای تست زنیروشهای درک مطلبتکنیک های یادگیری مفهومی ریاضی و فیزیکروشهای مطالعه دروس نظریروشهای مطاعه صحیح دروس پزشکیروش صحیح برنامه ریزی درسیکاهش استرس امتحانبرنامه ریزی درسیروش مطا

«کنکور از ۸۰ درصد کتاب‌های درسی پایه دوازدهم است»
‏معاون وزارت آموزش و پرورش: امتحانات پایه دوازدهم حضوری خواهد بود، حجم امتحانات نیز ۸۰ درصد محتوا با ۲۰ نمره خواهد بود و ۲۰ درصد هم نمره اختیاری است تا آموزش‌های ارائه شده دوره ⁧‫کرونا‬⁩ هم ترتیب اثر داده شود.
اطلاعیه
قابل توجه دانشجویان دروس یکپارچه سازی و نظریه زبان ها :
همانطور که در کلاس گفته شد برای هر یک از دروس فوق دو جزوه ی مشابه که مکمل یکدیگر هستند در وبلاگ بارگذاری شده است که مطالعه ی هر دو جزوه برای امتحانات پایان ترم لازم و ضروری است.
موفق باشید.
بهترین برنامه ریزی برای کنکور
برنامه ریزی روزانه برای کنکور

توجه داشته باشید که برای برنامه ریزی روزانه، باید 5 درس را در یک روز در نظر بگیرید.
درس ها را به چند بخش تقسیم کنید و ساعات مطالعه آنها را هفته پخش کنید.
مثلا برای درس زیست 4 روز در نظر بگیرید و در هر روز 2 ساعت مطالعه کنید.
در برنامه ریزی روزانه باید تکالیف خود را نیز مشخص کنید.
هرتعداد تست یا مسئله ای که باید حل شود را در برنامه یادداشت کنید.
منابع و کتاب هایی که مطالعه می کنید را مشخص
جزوه عربی کنکور
دانلود جزوه عربی کنکور، در قالب فایل pdf و در 120 صفحه، بصورت تایپ شده و منظم. بهترین و روانترین جزوه عربی، ویژه دانش آموزان و داوطلبان کنکور. با مطالعه این جزوه و استفاده از تکنیکیها و روشهای ذکر شده به سادگی درس عربی را قورت دهید! مناسب برای کنکور (عمومی - انسانی) و شب امتحان ...
جزوه عربی کنکور
دانلود جزوه عربی کنکور، در قالب فایل pdf و در 120 صفحه، بصورت تایپ شده و منظم. بهترین و روانترین جزوه عربی، ویژه دانش آموزان و داوطلبان کنکور. با مطالعه این جزوه و استفاده از تکنیکیها و روشهای ذکر شده به سادگی درس عربی را قورت دهید! مناسب برای کنکور (عمومی - انسانی) و شب امتحان ...
داوطلبایی که قصد ثبت نام تو کنکور سراسری برای گروه های ازمایشی مختلف دارن قبل از هر اقدامی باید دفترچه کنکور سراسری رو با دقت مطالعه کنن و از شرایط نوشته شده تو دفترچه ثبت نام کنکور مطلع بشن ، به نقل از سایت مشاوره تحصیلی کنکور سراسری تحصیلیکو ، دفترچه ثبت نام آزمون سراسری هم زمان با شروع ثبت نام کنکور تو سایت سازمان سنجش قرار میگیره .

برای مطالعه متن کامل مقاله روی لینک زیر کلیک کنید :

www.tahsilico.com/web/articles/view/1010/دفترچه-ثبت-نام-کنکور-سراسری.
یادمه تو سالای هفتاد کنکور اینقدر سخت بود که غش و ضعفی و افت فشار خون  زیاد بود به طوری که پزشک و پرستار واورژانس تو مراکز امتحان آماده بودن ولی الان کنکور راحت شده ولی بازم یه عده استرس دارن با خودم میگم اگه اینایی که الان کنکوری هستند اون زمان بودن چیکار میکردن؟
هوم؟

++ بعدا نوشت :عاقا کنکوری ها اعتراض کردن که نخیر کنکور سخته . عاقا ما شکر خوردیم کنکور آسون نشده خوبه .
سلام بچه ها 
میشه لطفا بهترین منابع کمک آموزشی برای درس های زیست، شیمی، ریاضی، فیزیک، عربی و ادبیات رو بهم معرفی کنید.
من بعد چند سال میخوام کنکور بدم و نمیدونم کدوم کتاب ها الان خوبن، اینم بگم احتمالا از شهریور امسال شروع میکنم و زیست رو هم میخوام کلاس برم چون رشته قبلیم ریاضی بوده.
ممنون میشم منو راهنمایی کنید!
بیشتر بخوانید ...
بعد از چند سال می خوام کنکور بدم، چه منابعی رو بخونم؟
در کنکور میشه دروس عمومی رو صد زد؟
چگونگی خوندن املا در ادبی
جمع بندی کنکور 98 یکی از دغدغه های اصلی کنکوری هاست هر ساله نزدیک ایام کنکور دانش آموزان کنکوری از مشکلات فکری و ندانستن نحوه ی مطالعه رنج می برند.جمع بندی کنکور 98 دوره ای است که متقاضیان کنکور در مدت زمان کوتاهی باید به مطالعه ویا همان دوره مطالب بپردازد راه و روش های نحوه ی مطالعه دروس و جمع بندی کنکور می تواند سؤال های فراوانی را برای داوطلب به وجود بیاورد از جمله:چگونه در مدت اندک تا کنکور همه ی مطالب را دوره کنم، چه منابعی مهم است چه درسی
یکی از نکات مهم برای کسب موفقیت در کنکور، چگونگی مطالعه دروس عمومی و
تثبیت آن‌ها در ذهن است.کنکور یکی از آزمون‌های مهم زندگی هر فرد است که
تاثیری بالا در نظم‌بخشی و هدف‌دار شدن زندگی و کسب تجربه‌ای نو برای افراد
خواهد داشت؛ برای کسب موفقیت در این آزمون علمی باید شرایط و مقدماتی را
فراهم کرد؛ یکی از این شرایط چگونگی مطالعه دروس و به خاطر سپردن مطالب
درسی است.
دروس عمومی در دفترچه کنکور به ترتیب ادبیات فارسی، عربی، دین و زندگی و
زبان انگ
کنکور 98 با همه ی فراز و نشیب ها خود تمام شد. حال این تورنمنت بزرگ به نقطه ی پایانی خود رسید. بزرگترین آزمون در نظام آموزشی کشور به نام آزمون کنکور هم برگزار شد. شما عزیزان دل که بعد از این راه سخت در مسیر کنکور ، در جلسه ی آزمون شرکت کردید ، می توانید دفترچه سوالات کنکور 98 را از وبلاگ ما دانلود کنید. دفترچه ای که برای هر 5 رشته ی تجربی ، ریاضی ، انسانی ، هنر و زبان آماده ی دانلود رایگان به صورت فایل pdf می باشد. نکته ی قابل توجه اینجاست که دانش آموزان
داوطلبانی که قصد ثبت نام در کنکور سراسری 99 را دارند می بایست مطابق راهنمای ثبت نام کنکور 99 که در دفترچه ثبت نام کنکور سراسری ارائه می شود عمل کنند . سامانه مشاوره تحصیلی هیوا ، به منظور مساعدت و راهنمایی داوطلبان در تکمیل فرم اینترنتی ثبت نام کنکور 99  اقدام به نگارش راهنمای قدم به قدم ثبت نام کنکور سراسری نموده است تا داوطلبان با مطالعه مقاله راهنمای ثبت نام کنکور سراسری فرم ثبت نام اینترنتی را بدون هیچ ایرادی تکمیل نمایند .

www.heyvagroup
داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور تجربی را دارند باید در وهله اول منابع معرفی شده توسط سازمان سنجش را مطالعه نمایند . با توجه به رقابت بالا که بین داوطلبان کنکور تجربی برای رشته های پزشکی و پیراپزشکی وجود دارد ، مطالعه منابع کنکور سراسری تجربی خودنمایی می کند .  به همین دلیل سامانه مشاوره تحصلی هیوا ، بهترین منابع کنکور تجربی را جمع آوری و در اختیار متقاضیان قرار داده است .
برایمطالعه متن کامل خبر روی لینک زیر کلیک نمایید :

www.heyvagroup.com/showne
دانشگاه های سراسری در دو نوبت مهر و بهمن بصورت بدو آزمون و صرفا بر اساس سوابق تحصیلی دانشجو می پذیرند . داوطلبان واجد شرایطی که علاقه مند به پذیرش در رشته های بدون کنکور این دانشگاه ها هستند باید نخست مدارک ثبت نام بدون کنکور سراسری را آماده کنند ، چراکه داوطلبان در هر مرحله از ثبت نام اینترنتی و ثبت نام حضوری در دانشگاه ها نیاز به برخی مدارک دارند .
برای مطالعه متن کامل مقاله بر روی لینک زیر کلیک نمایید :

www.heyvagroup.com/shownews/4309/مدارک-ثبت-نام-
آگاهی از زمان مهلت مجدد ثبت نام کنکور سراسری از
مواردی است که برای داوطلبان جامانده از ثبت نام بسیار مهم است. داوطلبانی
که قصد شرکت در کنکور سراسری 98 را دارند از 24 بهمن تا 2 اسفند ماه 97
این امکان را خواهند داشت تا با مراجعه به سایت سازمان سنجش و پرداخت هزینه
ثبت نام برای تکمیل ثبت نام کنکور سراسری 98 خود اقدام نمایند. امکان مهلت مجدد ثبت نام کنکور سراسری برای
آن دسته از داوطلبانی که بنا به دلایل مختلف از ثبت نام اصلی کنکور سراسری
98 جا ماند
خلاصه نویسی
در سال کنکور یکی از مهم ترین کارها در مطالعه ی دروس و جمع بندی ها، خلاصه نویسی جزء به جزء و جامع میباشد.
خلاصه نویسی ها میتوانند به صورت درس به درس مثل دروس عمومی باشد و یا به صورت مبحثی و فرمولی در دروس تخصصی باشد. اندازه ی خلاصه نویسی ها گاهی در حد سه الی چهار خط و گاه در حد یک یا چند صفحه میباشد.
طول متن خلاصه نویسی:
اندازه ی خلاصه نویسی بسته به نوع درس یا مبحث و نکات تخصصی آنها متغیر میشود. به عنوان مثال در درس عربی برای یک درس مثل
هر ساله هستند دانش آموزانی که عمر و هزینه خود را برای موفقیت در کنکور صرف می‌کنند. در این بین عده‌ای به هدف خود می‌رسند و بعضی ها نیز شکست می‌خورند. شکست خوردن یک فرد در کنکور می‌تواند از دلایل زیادی مثل پایین بودن زمان مطالعه، استرس و … ناشی باشد اما یکی از دلایل اصلی شکست در سال کنکور وسواس در مطالعه است. مشکلی که خیلی ‌ها گرفتار آن هستند. اما در این بین هستند کسانی که به این مشکل مواجه هستند اما خودشان بی خبر می‌باشند پس ما در این مقاله
به نقل از سایت مشاوره تحصیلی هیوا ، شرط شرکت در کنکور 99 داشتن یکی از مدارک دیپلم چهار ساله نظام قدیم ، مدرک پیش دانشگاهی ، مدرک کاردانی ( فوق دیپلم ) ، دیپلم پایه دوازدهم نظام جدید ( 6 - 3 - 3 ) است . دفترچه ثبت نام کنکور سراسری شامل کلیه ی شرایط شرکت در کنکور سراسری 99 است که شرایط ثبت نام آزمون سراسری 99 به دو دسته شرایط عمومی و اختصاصی تقسیم می شود که با مطالعه ی این دفترچه می توانید از کلیه شرایط ثبت نام مطلع شوید .
برای مطالعه متن کامل خبر بر روی لی
دوستان کسی واسه این درس برای کنکور نظام قدیم تجربی راهکاری، نحوه خوندنی، پیشنهادی چیزی داره؟ مثلا قسمت آینه ها من درسنامه ش رو خوب میخونم، اما تو تست هاش گیر میکنم. چه حرکتی بزنم؟
همه میگن سه تا تست آسون تو کنکور میاد ولی واسه من سخته، بگین کدوم قسمت ها رو بخونم ؟ چه جوری بخونم؟ چقدر وقت بذارم؟ چقدر تست بزنم ؟
منابعی که دارم اینا هستن : 
فیزیک 1و 2 مبتکران (فرید شهریاری ) 
فیزیک 3 مبتکران (فرید شهریاری) 
فیلم های آقای طلوعی از آلا
بگین با این من
جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد بودجه بندی کنکور ریاضی با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.
داوطلبان کنکور ریاضی 99 قبل از انجام برنامه ریزی مطالعاتی جهت کسب آمادگی لازم برای شرکت در کنکور سراسری، بایستی از میزان اهمیت هر درس مطلع گردند. در واقع داوطلب کنکور ریاضی 99 در ابتدا و قبل از برنامه ریزی کنکور 99 باید بداند رشته مورد علاقه وی (مهندسی برق، مهندسی مک
سلام خدمت کاربران گرامی
من داوطلب کنکور نظام قدیم هستم، راهنمایی میخوام در نحوه مطالعه کلوز تست و درک مطلب در زبان انگلیسی کنکور، منابعی که برای زبان دارم ببینید خوبه؛
درک متن به زبان ساده دکتر اناریی لغات کتاب جیبی مهر و ماه
از الان دارم شروع میکنم به نظرتون میشه موفق شد، روزی چند ساعت باید مطالعه کنم، یه سوال دیگه بدون رفتن به کلاس های کنکور میشه رتبه برتر شد، من پول ندارم برم پیش یه اساتید کار بلد، هر سال هم طراحان سوالات رو سخت تر طرح
تفاوت بدون کنکور و با کنکور دانشگاه آزاد ؟!

خوشبختانه در سال های اخیر تنها راه تحصیل در رشته مورد علاقه، قبول شدن در کنکور نیست و داوطلبان می توانند بدون کنکور وارد دانشگاه شده و در رشته مورد علاقه خود تحصیل کنند.دانشگاه آزاد یکی از دانشگاه هایی است که بدون کنکور دانشجو می پذیرد.برای اکثر داوطلبان این سؤال وجود دارد که تفاوت بدون کنکور و با کنکور دانشگاه آزاد چیست؟

تنها تفاوت بدون کنکور و با کنکور دانشگاه آزاد در نحوه ورود به دانشگاه ا
کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه های سراسری و دانشگاه ازاد چند سالی است که با هم ادغام شده است. به این معنی که داوطلبان هر دو دانشگاه در یک آزمون که توسط سازمان سنجش برگزار می شود شرکت می کنند.
همچنین چند سالی است به دلیل این که زمان کنکور دکتری در اسفند ماه است و برگزاری کنکور ارشد در بهمن ماه دردسرهایی برای سنجش داشت، زمان برگزاری کنکور ارشد ۹۸ به اردیبهشت ماه منتقل شده است.
کنکور ارشد 98
اما امسال که در خیلی استان های کشور سیل مهیبی رخ داد، زمان
۱- بلند پروازی نکنید؛ برنامه را بیش از حد توان تنظیم نکنید، واقع بین باشید!
۲- مباحث پیچیده و سخت را زمانی مطالعه کنید که کارایی و توان ذهنی بیشتری دارید.
۳- رعایت تنوع مطالعاتی در یک روز؛ حتما حتما در برنامه ی یک روز درس های متفاوتی را قرار داده و تنها یک درس خاص را مطالعه نکنید.
۴- تک برنامه ای باشید؛ از آشفته کردن ذهنتان با چند برنامه ای بودن و برنامه های درهم و نامنظم خودداری کنید.
۵- تا حد ممکن تعداد تست هایی که قراراست در یک هفته کار کنید را
Shirazart.blog.ir 
*شروع کلاس عملی کنکور هنر از ۱۵ تیر ماه ،از ابتدا 
* این کلاس فقط برای کنکوریهایی است که انتخابشان زیر گروه یک است میباشد .
* جهت مشاوره و ثبت نام در کلاسهای آنلاین کنکور عملی ( مرحله دو ) کنکور هنر ،زیر گروه یک ،با شماره ۰۹۱۷۰۵۲۲۱۹۲ ،زهرا جوکار تماس حاصل فرمائید. 
با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور و عقب افتادن برخی از آزمون های وزارت علوم همچون آزمون کارشناسی ارشد و دکتری ، ممکن است بحث تعویق کنکور سراسری هم در نظر گرفته شود که سامانه مشاوره تحصیلی هیوا در مقاله ای به بررسی این امکان پرداخته است .
برای مطالعه متن کامل خبر بر روی لینک زیر کلیک نمایید :

www.heyvagroup.com/shownews/5231/تعویق-کنکور-سراسری.html
داوطلبانی که موفق به ثبت نام در رشته های بدون کنکور دانشگاه های سراسری شده اند می توانند در صورت نیاز اطلاعات خور را اصلاح و یا ویرایش کنند . داوطلبان می توانند در زمان تعیین شده برای ویرایش اطلاعات ثبت نام بدون کنکور سراسری ، اولویت های انتخابی ، اطلاعات شخصی ، تحصیلی و ... خود را تغییر دهند و ویرایش های مورد نظر را انجام دهند .
برای مطالعه متن کامل مقاله بر روی لینک زیر کلیک نمایید :

www.heyvagroup.com/shownews/5680/ویرایش-اطلاعات-ثبت-نام-بدون-کنکور-سرا
سلام به همگی
جمعه کنکور داشتم رشته تجربی، دو ماه آخر از جون و دل مایه گذاشتم، هر چی تلاش کردم ریاضی فیزیک رو ببرم بالا، این دو تا درس باهام ارتباط نگرفتن. عملا واسه رتبه خوب شانسی نداره ولی رتبم از پارسال بهتر میشه، ولی نمیدونم بعد روز کنکور یه طوری شدم. نمیدونم افسردگیه، حوصله سر رفتنه چیه؟ احساس میکنم هدفی ندارم یا دیگه کاری برای انجام دادن ندارم.
از یه طرف به رتبه نه چندان مناسبم فکر میکنم، از یه طرف فکرم به سال بعد موندن و این قضایا هستش
Shirazart.blog.ir 
*شروع کلاس عملی کنکور هنر از ۱۵ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۹،از ابتدا 
* این کلاس فقط برای کنکوریهایی است که انتخابشان زیر گروه یک است میباشد .
* جهت مشاوره و ثبت نام در کلاسهای آنلاین کنکور عملی ( مرحله دو ) کنکور هنر ،زیر گروه یک ،با شماره ۰۹۱۷۰۵۲۲۱۹۲ ،زهرا جوکار تماس حاصل فرمائید. 

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فروش همتراز کاشی و سرامیک و سنگ